قوانین خرید از وب سایت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی فروشگاه به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه از سوی کاربر است.

در صورت خرید غیر حضوری و ارسال کالا برای خریدار، تمامی مسئولیت حمل و تحویل کالا تا زمان تحویل گرفتن کالا توسط خریدار به عهده دیجی گلد می باشد.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اقدام کند.

همچنین از آنجا که فروشگاه یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق کارشناسان مجموعه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاهارسال شود

برای اطلاعات بیشتر به صفحه ضمانت کالا مراجعه کنید.

 

ساعت کاری مجموعه دیجی گلد
1- تمامی مشتریان از شنبه ساعت 8:30 الی 17:30 و پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12 امکان خرید و ثبت سفارش را دارند و در خارج از ساعات فوق امکان انجام خرید وجود ندارد.
2- افراد پس از تائیدیه واریز وجه به حساب شرکت می توانند طلا خریده شده خود را پس از ثبت درخواست تحویل کالا در سامانه و پس از 3 روز کاری در ساعات اداری (9 الی 16) با حضور در دفتر مرکزی با ارائه کد رهگیری و اصل کارت ملی ، طلا خود را تحویل بگیرند.
3-اکنون و به دلیل وجود اپیدمی کویید 19 امکان ارسال کالای خریداری شده بصورت وِیژه و مطمئن نیز وجود دارد.
لذا کالای خریداری شده تنها به خود شخص یا اقوام درجه 1 که پرینت کد رهگیری را دارند و اصل کارت ملی برای مشخص شدن نسبت ایشان با خریدار و همچنین کپی کارت ملی خریدار را دارند تحویل داده می شود.
 
 
نحوه قیمت گذاری:
با توجه به نوسان قیمت طلا در بازار و برطرف کردن شک و شبهه در مورد قیمت های داخل سایت به اطلاع مشتریان عزیز می رسانیم که نحوه محاسبه قیمت ها به شرح زیر می باشد:
وزن استفاده شده طلای خام استفاده شده ضرب در قیمت روز طلا + هزینه چرم، سنگ یا اجناس غیر طلای استفاده شده در محصول + هزینه اجرت کار + سود مربوط به طراحی کار یا سفارشی بودن آن + مالیات بر ارزش افزوده
 
 
دیگر مقررات و شرايط اختصاصي عضويت
1- مشتري از امكانات فروشگاه اينترنتي بايد طبق ضوابط و مقررات سایت دیجی گلد استفاده نمايد.
2- با انصراف و اعلام كتبي مشتري به دیجی گلد و يا عدم رعايت مقررات سيستم خرید و فروش اينترنتي ، مشتري از عضويت در سيستم خارج مي‌شود و دیجی گلد مي‌تواند شناسه كاربري مشتري را غيرفعال نمايد.
3- براي هر مشتري با کدملی فقط يك حساب کاربری ثبت خواهد شد و سيستم از ثبت درخواست هاي تكراري جلوگيري خواهد نمود.
4- افراد به هنگام ثبت نام قادر خواهند بود نمونه ای از عکس پرسنلی و تصویر امضاء خود را از بخش مربوطه ارسال کرده و در اختیار شرکت قراردهد تا در زمان تحویل طلا به صورت حضوری هویت شخص را مشخص نماید.
5- دیجی گلد پس از تائیدیه واریز وجه و ارسال درخواست تحویل طلا از سوی کاربر با حضور مشتری در دفتر مرکزی به همراه اصل شناسنامه ، کارت ملی و کد رهگیری دریافتی از مجموعه ، طلاها را تحویل مشتری می دهد.
6- مسئوليت حفظ و مراقبت از شناسه كاربري و کلمه عبور منحصراً بر عهده مشتري خواهد بود و دیجی گلد از اين جهت مسئوليتي نخواهد داشت.
7- در مواردي كه دیجی گلد بنا به عللي از قبيل خرابي دستگاه هاي كامپيوتري ، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطي ، رويدادهاي اجتناب ناپذير ،صدور بخشنامه هایی از سوی بانک مرکزی و یا ارگان های دولتی و هرآنچه كه خارج از كنترل باشد قادر به ارائه خدمات نباشد مسئوليتي متوجه دیجی گلد نخواهد بود. لازم به توضیح است که در چنین شرایطی افراد با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی دیجی گلد می توانند نسبت به فروش  و یا تحویل طلا خود اقدام نمایند.
8- چنانچه مشتري بصورت غير مجاز قصد ورود به سيستم را داشته و يا بمدت 6 ماه از سيستم استفاده نكند شناسه كاربري وي توسط دیجی گلد غير فعال مي‌گردد .
9- دیجی گلد مي‌تواند كليه موضوعات مشكوك و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون به سوء استفاده از سيستم را به مقامات انتظامي ‌و قضائي اعلام دارد تا تحت پيگرد قانوني قرار گيرند.
10- چنانچه مشتري شرايط و مقررات سيستم و يا ساير قوانين دیجی گلد را رعايت ننمايد دیجی گلد مي‌تواند علاوه بر موارد قانوني ، هر زمان و بدون اطلاع قبلي شناسه كاربري مشتري را غير فعال نمايد .
11- دیجی گلد هيچگونه مسئوليتي در قبال خسارت و زيانهاي وارده به مشتريان در اثر افشاء شدن شناسه كاربري و کلمه عبور از سوي خودشان بعهده نخواهد داشت.
12- چنانچه بين دیجی گلد و مشتـري در خصوص محتـواي اطلاعـات ارسالي و يا عمليـات انجام يافته روي آن اختلاف نظري باشد، اسناد دفاتر ، گزارشات و همچنين عمليات الكترونيكي ضبط شده در فايلهاي سيستم كامپيوتري دیجی گلد و بانک هائی که شرکت دارای حساب در آن ها می باشد در مقابل ادعاي مشتري سند و دليل معتبر خواهند بود و مشتري حق هرگونه اعتراض ادعايي را تحت هر عنوان كه باشد از خود سلب مي‌نمايد. (از قبیل ثبت نادرست قیمت ها، تاریخ انجام معامله و ....)
13- در صورت فوت یا حجر هر یک از اعضاء، حساب کاربری وی مسدود می گردد و پس از طی مراحل قانونی وجه حساب مسدودی به وراث یا قیم وی مسترد می گردد.
14- در حال حاضر، مشتري حقوقي امکان برداشت و انتقال وجه از حساب به هر نحو را ندارد.
15- درخواست خرید ، فروش و تحویل طلا پس از تائید کاربر قطعی می باشد و قابل انصراف نیست.
17- شرکت دیجی گلد متعهد است در هر شرایطی حتی در نوسانات شدید قیمت طلا حاضر به خرید طلای فروخته شده از سوی خود به مشتری می باشد.( به غیر از شرایط بند 7)